אודות רפי שדמי


עורך דין רפי שדמי, נולד בשנת 1953 בתל אביב. בשנת 1973 נישא עו"ד שדמי לאשתו אלן, ולהם שלושה בנים ונכדים. 


עורך דין רפי שדמי סיים את לימודיו בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב בשנת 1983 ובאותה שנה הצטרף ללשכת עורכי הדין כעורך דין מן השורה. עורך דין שדמי, סיים בהצלחה גם את לימודיו בפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב, במסגרתם אף שימש כמזכיר הנהלת האוניברסיטה. 


עם סיום חוק לימודיו והסמכתו כעורך דין, הקדיש עו"ד שדמי את עיקר עיסוקו לתחום דיני המשפחה (תיקי גירושין, משמורת קטינים, מזונות, חלוקת רכוש, סכסוכי ירושה על כל גווניהם, הגירת קטינים, ידועים בציבור, אפוטרופסות על חסויים, תיקי חטיפת קטינים לפי אמנת האג, דיני מקרקעין ודיני הנזיקין באספקלריה של דיני המשפחה ועוד). התמקדותו של עורך דין שדמי בתחום המעמד האישי אפשרה לו להעמיק את ידיעותיו ובקיאותו בתחום ומזה שנים ארוכות שמו הולך לפניו כאחד מעורכי הדין הידועים והמומחים בדיני המשפחה.   


בשנת 1989 הקים עו"ד שדמי את משרד עורכי הדין רפי שדמי, בו מועסקות דרך קבע לפחות שתי עורכות דין נוספות. 


עורך דין שדמי מופיע למעלה משלושה עשורים בפני ערכאות השיפוט השונות: בתי המשפט לענייני משפחה, בתי המשפט המחוזיים, בתי הדין הרבניים, בית הדין הרבני הגדול ובית המשפט העליון. כושר הביטוי של עורך דין שדמי, שהחל  ככישרון מולד והשביח כיתרון נרכש, מאפשר לו לייצג את לקוחותיו נאמנה ולשטוח בפני השופטים או הדיינים, בפניהם הוא מופיע, את האספקלריה הספציפית של כל מקרה ומקרה.


הגם שעורך דין שדמי מנוסה בייצוג וטיעון בפני ערכאות השיפוט, לא אחת מייעץ עו"ד שדמי ללקוחותיו להגיע להסכם ולהימנע מהתקוטטות משפטית. ניסיונו רב השנים של עו"ד שדמי מאפשר לו לבחון כל תיק המונח בפניו לעומק, ולהדריך, כבר בפגישת הייעוץ הראשונית, מה הוא המסלול הנכון לאותן הנסיבות. 

קיראו מאמרים נוספים בבלוג המקצועי שלי

 

  • רפי שדמי - צוואות וירושות

אודותינו

המשרד עורכי הדין של רפי שדמי מהמובילים בארץ בתחום דיני המשפחה, כמו כן המשרד עוסק גם בתחומים צוואות וירושות, הסכמי ממון ועוד.

בגלל ריבוי החומר והמידע שיש בנושא ירושות וצוואות, יצרנו את האתר הזה, כאן תוכלו למצוא מידע מקצועי על התחום מאת רפי שדמי.
לאחרונה פתחנו אתר אינטרנט שמרכז בתוכו את כל האיזכורים מהכתבות אשר פורסמו על עו"ד רפי שדמי ברשת. 
רפי שדמי כתבות 

כמו כן אנחנו מזמינים אתכם לעקוב אחרינו בפייסבוק, ובבלוג המקצועי של רפי שדמי

 

יצירת קשר

דרך אבא הלל 7, רמת גן

טלפון:03-6126327/8
פקס:03-6126341

[email protected]