לימודי עריכת דין

בשנים האחרונות הפכו לימודי עריכת הדין למתבקשים ונדרשים, הן בשל יוקרת המקצוע והן בשל הצורך התמידי בעורכי דין מקצועיים לייצוג ראוי ומוצלח.

יחד עם הביקוש הנרחב ללימוד המקצוע, גדל גם ההיצע הנרחב של אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות חינוך גבוה המאפשרות הרשמה ללימודי עריכת דין על פי מספר קריטריונים שונים של קבלה.

כך שניתן לומר בבירור כי התחום הפך אפשרי ונגיש יותר למתעניינים בלימודים אלו בשנים האחרונות.

 

לימודי עריכת דין עם התמחות בדיני משפחה

 

חלק בלתי נפרד המחייב העמקה והשקעה רבה מאלו המבקשים ללמוד ולעסוק בתחום עריכת הדין, הוא כמובן הבחירה בסוג ההתמחות לקראת תום הלימודים.

הבחירה בהתמחות מסוימת היא בעצם הבחירה של הסטודנט למשפטים בתעסוקתו העתידית, שכן תחום ההתמחות שבחר הסטודנט יהיה התחום בו יעבוד בשנתו הראשונה של ההתמחות בתחום המשפטים.

במרבית המקרים, תוביל התמחות זו להמשך תעסוקה בתחום הנבחר או שמא בדיוק להפיך (תגרום למתמחה לסלוד ולהימנע מהתעסקות עתידית בתחום הנבחר ושינויו לתחום אחר).

לימודי עריכת דין ניתנים לשילוב עם מגוון התמחויות הכוללות בין היתר : התמחות בדיני משפחה, התמחות בתעבורה, התמחות במקרקעין, ייצוג בכירים בדיני עבודה ועוד.

כך שניתן להבחין כי תחומי ההתמחות והעבודה בתחום עריכת הדין הינם נרחבים ומקיפים, וכי בחירת הסטודנט היא נרחבת ולא מצומצמת, על כן חשוב שתהיה מדויקת, מותאמת ליכולותיו ועניינית.

דיני משפחה הינם תחום חזק המוביל רבים מהסטודנטים הלומדים משפטים לבחירה בו, שכן זה הוא תחום מעניין וענייני בו קיימים נושאים לטיפול וייצוג אלו : עריכת צוואות, סכסוכי גירושין, דיני משפחה, הסכמי ממון (הסכמי גירושין, הסכם לחיים משותפים, חלוקת רכוש בגירושין) ניהול עיזבונות, מעמד אישי, ידועים בציבור, דיני ירושה ועוד...

ובהתאם להיותו מעניין ומרתק, מהווה תחום זה גם פרמטר חשוב ומהותי לבחירתו, שהוא ללא ספק הפן הכלכלי האפשרי הטמון בייצוג מוצלח של אנשים בתחום זה ועיסוק בו.

 

רפי שדמי, הינו עורך דין דיני משפחה מוביל המתמחה בתחום על בוריו, בואו להתייעץ, לקבל חוות דעת מקצועית מהמומחה המוביל בתחום דיני משפחה.

 

אודותינו

המשרד עורכי הדין של רפי שדמי מהמובילים בארץ בתחום דיני המשפחה, כמו כן המשרד עוסק גם בתחומים צוואות וירושות, הסכמי ממון ועוד.

בגלל ריבוי החומר והמידע שיש בנושא ירושות וצוואות, יצרנו את האתר הזה, כאן תוכלו למצוא מידע מקצועי על התחום מאת רפי שדמי.
לאחרונה פתחנו אתר אינטרנט שמרכז בתוכו את כל האיזכורים מהכתבות אשר פורסמו על עו"ד רפי שדמי ברשת. 
רפי שדמי כתבות 

כמו כן אנחנו מזמינים אתכם לעקוב אחרינו בפייסבוק, ובבלוג המקצועי של רפי שדמי

 

יצירת קשר

דרך אבא הלל 7, רמת גן

טלפון:03-6126327/8
פקס:03-6126341

rafi@shadmi.co.il